Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Business Development Manager (IT)

Nr ref. 193723/8340
Dla naszego Klienta, dystrybutora oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, a także technologii VoIP i PBX poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Business Development Managera (IT).
Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Wrocław (dolnośląskie), Kielce (świętokrzyskie), Rzeszów (podkarpackie), Lublin (lubelskie)
Lokalizacja
Information Technology, Obsługa klienta, Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Brańka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz implementacja strategii sprzedaży na wyznaczonym obszarze (Polska Południowa),
  • pozyskiwanie nowych oraz rozwój obecnych klientów firmy,
  • definiowanie wymagań i potrzeb klienta podczas spotkań handlowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań (wspólnie z Inżynierem Technicznym),
  • zarzadzanie portfelem prowadzonych projektów (Extreme Networks),
  • udział w organizacji eventów marketingowych i promocyjnych dla partnerów biznesowych,
  • prowadzenie analizy rynku pod względem nowości technologicznych,
  • współpraca z producentami rozwiązań obecnych w portfolio firmy,
  • realizacja założonych celów budżetowych, ilościowych i jakościowych,
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne (mile widziane: sieci komputerowe lub pokrewne),
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na tożsamym lub podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży B2B usług IT,
  • znajomość portfolio produktowego Extreme Networks – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz przejrzysty system premiowy,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe,
  • możliwość zdobywania wiedzy oraz realizowania certyfikowanych kursów branżowych.