Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Product Manager (IT)

Nr ref. 193722/8339
Dla naszego Klienta, dystrybutora oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, a także technologii VoIP i PBX poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Product Managera IT (MDM oraz Firewalls).
Poznań (wielkopolskie)
Information Technology, Obsługa klienta, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Brańka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii produktowej oraz sprzedaży dwóch kategorii produktowych (MDM oraz Firewalls),
  • strategiczne zarządzanie powierzonymi liniami produktowymi,
  • bezpośredni kontakt z producentami oferowanych rozwiązań oraz budowanie pozytywnych relacji,
  • bezpośrednia współpraca ze wszystkimi działami firmy: handlowy, marketingu, techniczny,
  • pozyskiwanie partnerów- integratorów do współpracy,
  • kompleksowe prowadzenie zleconych projektów,
  • realizacja założonych celów budżetowych, jakościowych oraz ilościowych,
  • analiza rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne (mile widziane: sieci komputerowe),
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na tożsamym lub podobnym stanowisku w obszarze usług/rozwiązań IT,
  • kursy ukończone certyfikatem np.: Cisco, Juniper, Hillstone – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz przejrzysty system premiowy,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe,
  • możliwość zdobywania wiedzy oraz realizowania certyfikowanych kursów branżowych.