Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielny Księgowy (praca hybrydowa)

Nr ref. 193721/8333
Dla naszego Klienta, dużej firmy księgowo-doradczej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego.
Warszawa (mazowieckie), Pruszków (mazowieckie), Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie), Legionowo (mazowieckie), Piaseczno (mazowieckie), Sulejówek (mazowieckie), Marki (mazowieckie), Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie), Ząbki (mazowieckie), Konstancin (mazowieckie), Otwock (mazowieckie), Żyrardów (mazowieckie), Mińsk Mazowiecki (Polska)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Paweł Dankowski, Przemysław Romulewicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • przygotowywanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie danych i sporządzanie raportów JPK,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • przygotowywanie płatności i realizacja przelewów bankowych,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • obsługa audytów księgowych i podatkowych.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego - praca w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • dokładność i staranność.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • realną możliwość rozwoju i awansu.