Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kontroler Sprzedaży

Nr ref. 193720/8332
Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kontrolera Sprzedaży.
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Katarzyna Wręga
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie raportów (ilościowych i jakościowych),
  • przygotowywanie prezentacji w oparciu o analizę danych oraz w odniesieniu do najważniejszych czynników wpływających na rynek oraz ocenę różnych możliwych działań w oparciu o szanse i ryzyko,
  • rozwój działalności lokalnych zespołów ds. sprzedaży, marketingu i trade marketingu poprzez przygotowywanie rekomendacji i kierunków działań opartych o dane,
  • opracowanie i kontynuację strategii prób rynkowych wraz ze sprzedażą oraz przygotowanie analiz i przypadków biznesowych dla klientów i projektów,
  • udział w kompleksowych projektach krajowych i międzynarodowych.

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu: administracji biznesu, rachunkowości, finansów lub podobne - z naciskiem na controlling - lub alternatywnie: ukończone praktyki handlowe z doświadczeniem w zakresie controllingu sprzedaży,
  • znajomość rynku środkowoeuropejskiego i polskiego, lub chęć wykorzystania doświadczeń i know-how z Niemiec lub Włoch do zaprojektowania procesów controllingu rynku w Polsce/ Europie Środkowo-Wschodniej,
  • umiejętność przedstawiania złożonych zagadnień w sposób zrozumiały dla klientów wewnętrznych,
  • język angielski – min. C1
  • wysoki poziom zaangażowania i silna ambicja w osiąganiu celów,
  • analityczny skill.

Oferta obejmuje:

  • praca w modelu hybrydowym,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie szkoleń, kursów i zajęć sportowych.