Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Commercial Business Analyst

Nr ref. 193705/8317
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisku Commercial Business Analyst.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Marketing
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Kinga Pasterz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • sporządzanie i dostarczanie analiz rynku pod kątem konkurencji,
  • analiza kluczowych wskaźników makroekonomicznych,
  • bycie partnerem biznesowym dla obszaru sprzedaży B2B,
  • aktywne wsparcie w zakresie strategii handlowej,
  • sporządzanie okresowych raportów sprzedaży,
  • uczestnictwo w tworzeniu budżetu finansowego dla projektu,
  • praca z narzędziami Power BI.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze analiz finansowych dla sprzedaży lub pricingu w firmie produkcyjnej,
  • zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość Power BI lub podobnego narzędzia.

Oferta obejmuje:

  • prywatna opieka medyczna,
  • atrakcyjne bonusy,
  • ubezpieczenie na życie.