Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Project Manager

Nr ref. 193680/8306
Dla naszego Klienta, znanej sieci gastronomicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Project Managera.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Katarzyna Wręga
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja, koordynacja i nadzór przy budowie nowych obiektów,
  • koordynowanie remontów istniejących obiektów,
  • nadzorowanie renowacji,
  • ścisła współpraca z projektantami.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia przy realizacji podobnych projektów (gastronomia, handel, usługi),
  • wykształcenie w zakresie budownictwa (lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy z projektantami,
  • niezależność i otwartość na zmiany,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • język angielski na poziomie min. B1.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach.