Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik ds. BHP

Nr ref. 193668/8298
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika ds. BHP odpowiedzialnego za całościowe zarządzanie kwestiami związanymi z BHP w zakładzie produkcyjnym.
podlaskie (Polska)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analizowanie stanu bezpieczeństwa pracy na terenie zakładu, proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy,
  • tworzenie dokumentacji wymaganej przepisami, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP,
  • weryfikowanie i uaktualnianie instrukcji stanowiskowych obowiązujących w firmie,
  • tworzenie procedur i instrukcji dostosowanych do konkretnych procesów,
  • prowadzenie audytów a także szkoleń i instruktaży dla pracowników,
  • aktywne uczestnictwo w projektach mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników,
  • przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja,
  • tworzenie planów i organizacja ćwiczeń ewakuacji,
  • proaktywne działanie i udział w realizacji projektów związanych z BHP oraz ochroną środowiska.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z dziedziny BHP,
  • znajomość aktualnych przepisów BHP,
  • gotowość do rozwoju i podejmowania nowych wyzwań,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy.