Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

Nr ref. 193627/8278
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Obszaru Produkcyjnego.
śląskie (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie dużym zespołem produkcyjnym (motywowanie pracowników do efektywnej, wysokiej jakości pracy),
  • rozwój ludzi: kontrola, analiza i ocena pracy podległych pracowników,
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych, z zachowaniem ustalonej z klientami jakości,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych, w tym realizacja działań w oparciu o Lean Management,
  • zarządzanie optymalnym i ekonomicznym wykorzystaniem maszyn i urządzeń,
  • analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego,
  •  zapewnienie ścisłej współpracy z innymi działami,
  •  przygotowanie i kontrola budżetu produkcji,
  •  przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym lub zespołem wsparcia produkcji,
  • wykształcenie wyższe, fajnie mieć wykształcenie techniczne,
  • praktyczna znajomość technik produkcji i zarządzania jakością (m.in. 5S, Kaizen, PDCA),
  • umiejętność budowania efektywnych zespołów i skutecznego motywowania,
  • orientacja na wynik i koncentracja na kliencie,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i optymalizacji procesów pracy,
  • znajomość podstaw prawa pracy i przepisów BHP,
  • dobra znajomość programów MS Office (głównie Excel),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy,
  • praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku,
  • Prywatna Opieka Zdrowotna, finansowana przez pracodawcę,
  • dofinansowanie do Benefit System,
  • spotkania integracyjne,
  • inne premie pozafinansowe.