Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Nr ref. 193617/8250
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego.
Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Stanowisko
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • operacyjne zarządzanie dwoma zakładami produkcyjnym,
  • odpowiedzialność za obszary techniczne (Utrzymanie Ruchu) oraz produkcyjne,
  • nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych - uruchomienie nowej linii produkcyjnej,
  • automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych,
  • ścisła współpraca z działem technologii, jakości, logistyki.

Wymagania:

  • doświadczenie na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej (wymagana branża podłogowa, drzwi, okna itp),
  • wykształcenie techniczne,
  • wiedza inżynieryjna, kompetencje techniczne,
  • doświadczenie w realizacji projektów automatyzacji produkcji,
  • doświadczenie w usprawnianiu procesów produkcji, optymalizacji, wdrażaniu Lean Manufacturing,
  • umiejętność mapowania procesu produkcyjnego i skutecznego wdrażania zmian w procesie,
  • umiejętność analizy wskaźników produkcyjnych, kosztów produkcji (realna praca na takich wskaźnikach),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem więcej niż 100-osobowym,
  • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy,
  • samochód służbowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne,
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery.