Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Channel Manager - Wholesale

Nr ref. 193578/8226
Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukuje kandydata na stanowisko Channel Managera odpowiedzialnego za rynek hurtowy w Polsce. Głównym zadaniem wybranego kandydata będzie przygotowanie i wdrożenie strategii kanału i zarządzanie podległym zespołem Regionalnych Key Account Managerów.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
FMCG
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Łukasz Dłuski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za P&L kanału hurtowego w Polsce,
  • sprzedaż produktów brandowych i wsparcie akcji sell-in'owych u Klientów,
  • współtworzenie strategii kanału i realizacje celów sprzedażowych,
  • zarządzanie zespołem Regionalnych Key Account Managerów,
  • samodzielne prowadzenie jednego z kluczowych Klientów,
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • poparte sukcesami doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra znajomość kanału hurtowego w Polsce
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i przywódcze,
  • umiejętność pracy z P&L-em,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • pracę u lidera rynkowego,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • realny wspływ na biznes,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych,
  • samochód służbowy.