Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Senior Supply Chain Manager

Nr ref. 193544/8178
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Supply Chain Manager. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie łańcuchem dostaw w zakładzie produkcyjnym.
Wrocław (dolnośląskie), Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem i koordynowanie pracy łańcucha dostaw,
  • bycie liderem i rozwijanie podległych pracowników,
  • nadzór i wytyczanie zadań oraz monitorowanie i raportowanie wskaźników,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów oraz zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedniego poziomu jakości,
  • zarządzanie planowaniem produkcji, zapasów i dostaw, optymalizacja tych procesów i wdrażanie usprawnień.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub automotive,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 20 FTE,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte kompetencje liderskie, komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • jasne i przejrzyste ścieżki rozwoju.