Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości w Projekcie

Nr ref. 193427/8069
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy która jest jednym z największych na świecie producentów napędów i systemów napędu precyzyjnego, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Jakości w Projekcie.
Niepołomice (małopolskie), małopolskie (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie), Wieliczka (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie realizacji zadań jakościowych i przygotowanie przeglądów faz dla nowych projektów AP, MP, RP zgodnie z harmonogramem projektu,
  • przeprowadzanie audytu faz projektowych,
  • koordynacje zebrania i dystrybucję informacji technicznych pomiędzy klientem, członkami zespołu projektowego oraz dostawcami w projektach AP, MP, RP,
  • uczestnictwo w procesie FMEA (konstrukcji, procesu, interfejsu) dla nowych projektów,
  • zapewnienie wdrożenia kart nauki (LLC) oraz doświadczeń z poprzednich projektów oraz bieżące produkcji w nowych projektach,
  • przygotowanie i przedkładanie klientowi analizy 8D dla problemów dotyczących nowych projektów,
  • przeprowadzanie końcowego zwolnienia produktu zgodnie z planem wdrożenia projektu oraz obowiązującymi procedurami PDP dla AP, MP, RP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości lub procesu (preferowany przemysł motoryzacyjny),
  • umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto, 8D),
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego IATF,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz szeroki pakiet benefitów.