Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Site Manager

Nr ref. 193345/7983
Dla naszego Klienta, firmy z branży logistyki i łańcucha dostaw, poszukujemy osoby na stanowisko Site Manager, która będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie magazynem.
Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem i koordynowanie pracy całego magazynu,
  • nadzór i wytyczanie zadań oraz monitorowanie i raportowanie wskaźników,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów oraz zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedniego poziomu jakości,
  • zarządzanie procesami logistycznymi i magazynowymi, optymalizacja tych procesów i wdrażanie usprawnień.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość branży logistycznej i procesów magazynowych – mile widziane doświadczenie w branży Consumer Goods,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wysoko rozwinięte kompetencje liderskie, komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, stawiającej na rozwój pracowników,
  • benefity pozapłacowe (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na  życie, szkolenia itp.),
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • jasne i przejrzyste ścieżki rozwoju.