Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Lider ds. Procesów Logistycznych

Nr ref. 193219/7865
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się międzynarodowymi usługami outsourcingowymi w obszarze magazynowania i logistyki, poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem na stanowisko Lider Procesu.
Łódź (łódzkie), Stryków (śląskie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań z obszaru zarządzania zespołem poprzez planowanie, organizowanie i kontrolę pracy, a także motywowanie i wsparcie w rozwoju swoich pracowników,
  • realizacja planów dziennych i zadań zleconych przez klientów,
  • dbanie o rentowność procesów poprzez zgłaszanie i podejmowanie działań optymalizacyjnych,
  • podejmowanie działań optymalizacyjnych w celu dbałości o opłacalność procesów,
  • współpraca z działem obsługi klienta w zakresie realizacji zleceń i wskaźników efektywności,
  • organizowanie spotkań operacyjnych z podległymi pracownikami,
  • przeprowadzanie ocen okresowych,
  • współpraca z innymi komórkami i poziomami organizacji w celu nieustannego doskonalenia usług.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w zakresie obsługi procesów logistycznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość obsługi oprogramowania Microsoft Office.

  • realny wpływ na planowanie i usprawnianie procesów logistycznych,
  • wsparcie w postaci warsztatów i szkoleń umożliwiających poszerzenie kompetencji menadżerskich,
  • rozwojową pracę z największymi klientami w branży,
  • korzystanie z nowoczesnych narzędzi analitycznych,
  • dostęp do wiedzy z bogatego katalogu szkoleń e-learningowych,
  • prezenty urodzinowe,
  • liczne konkursy z nagrodami,
  • dodatkowe benefity.