Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Techniczny - branża HVAC

Nr ref. 193171/7816
Dla naszego Klienta, lidera w branży HVAC, poszukujemy Dyrektora Technicznego, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój działu technicznego.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kierownictwo i nadzór nad funkcjonowaniem i rozwojem działu technicznego i projektowego,
  • współpraca z Zarządem Spółki w określaniu i rozwijaniu strategii operacyjnej działu technicznego,
  • śledzenie i pozyskiwanie nowych projektów oraz inwestycji,
  • nadzór nad rozwojem inwestycji oraz optymalizacją rozwiązań projektowych,
  • prowadzenie specjalistycznych wykładów oraz szkoleń produktowych,
  • ścisła współpraca z Działem Handlowym przy określaniu potrzeb rynkowych,
  • śledzenie trendów rynkowych i technologicznych,
  • nadzorowanie wprowadzania nowych rozwiązań systemowych i projektowych,
  • projektowanie instalacji grzewczych,
  • rozwój istniejącej bazy Klientów, utrzymywanie dobrych relacji ze strategicznymi Kontrahentami,
  • stały kontakt z biurami projektowymi oraz projektantami instalacji sanitarnych,
  • nadzór nad przygotowaniem kart technicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - branża HVAC,
  • doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, deweloperami oraz urzędami,
  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii środowiska,
  • dobra znajomość branży grzewczej, sanitarnej oraz klimatyzacyjnej,
  • umiejętność projektowania instalacji grzewczych,
  • znajomość programów wspomagających projektowanie,
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz menedżerskie,
  • umiejętności negocjacyjne oraz silna orientacja na Klienta,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w kraju,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy,
  • służbowy samochód, telefon do użytku prywatnego,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy),
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.