Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Nr ref. 193169/7815
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki handlowo-usługowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Główny Księgowy / Główna Księgowa. Siedziba firmy mieści się w Krakowie.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Paweł Basista
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej,
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdawczości GUS i NBP,
  • odpowiedzialność za automatyzację procesów księgowych oraz usprawnienie procedur,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi oraz Zarządem,
  • wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych oraz podatkowych,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w Księgowości,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe lub w zakresie rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego w szczególności znajomość całego procesu księgowego - zamknięcie miesiąca i sporządzenie sprawozdań rocznych,
  • biegła znajomość MS Excel – doświadczenie związane z systemami klasy ERP będzie atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji.

  • atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem systemu premiowego,
  • pracę w przyjaznym środowisku z młodym zespołem,
  • możliwość rozwoju i współtworzenia działu księgowego oraz usprawnianie kwestii systemowych,
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.