Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Koordynator Działu Spedycji

Nr ref. 193162/7812
Dla naszego klienta, producenta okien i drzwi PVC, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator Działu Spedycji.
łódzkie (łódzkie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad planowaniem i koordynowaniem optymalnego wykorzystania pojazdów,
  • organizowanie załadunków i odbiorów,
  • zarządzanie flotą pojazdów dystrybucyjnych,
  • nadzór nad administracyjną obsługą zleceń i przesyłek w systemie,
  • monitorowanie oraz kontrola jakości i terminowości realizacji zleceń,
  • zarządzanie procesem transportowym,
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych w obszarze spedycyjnym,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze spedycji na ww. stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • znajomość zagadnień związanych ze spedycją i logistyką,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność planowania i podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, zachodzących zmian.

Oferta obejmuje:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • przejrzysty system premiowania,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do posiłków, karty sportowej,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia merytoryczne z najlepszymi specjalistami,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.