Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Sektora Home & Dekor

Nr ref. 193030/7703
Dla naszego klienta multibrandowego sklepu internetowego z racji rozszerzenia segmentu sprzedaży poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierownik Sektora Home & Dekor. Lokalizacja: Kokotów.
Kraków (małopolskie), małopolskie (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Handel detaliczny, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Amadeusz Bański
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przeprowadzenie analizy powierzchni potrzebnej do składowania,
  • zaproponowanie optymalnego rodzaju składowania,
  • zaprojektowanie wszystkich procesów logistycznych (przyjęcia, alokacji, pickingu, pakowania i spedycji),
  • badanie i zagwarantowanie przepisów bezpieczeństwa w tym szczególnie PPOŻ,
  • planowanie aktywności i jej terminowa realizacja,
  • nadzór nad prawidłową ewidencją czasu pracy,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych,
  • zarządzanie i motywowanie zespołu,
  • pełnienie funkcji Kierownika Zmiany w Centrum Dystrybucji
  • dbałość o poprawną archiwizację dokumentów magazynowych,
  • realizacja celów KPI.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem logistyką magazynową,
  • dobra znajomość pakietu  Microsoft Office,
  • doświadczenie w pracy w systemach WMS i ERP,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.