Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Technolog - Programista CAD/CAM

Nr ref. 193027/7693
Dla naszego klienta firmy świadczącej usługi w zakresie mechanicznego cięcia różnorodnych materiałów techniką laserową i wodną oraz obróbki skrawaniem, poszukujemy kandydata na stanowisko Technolog - Programista CAD/CAM Lokalizacja: Wrocław.
Wrocław (dolnośląskie), Opole (opolskie), Wrocław (okolice) (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Amadeusz Bański
Konsultant

Opis stanowiska:

  • programowanie maszyn do obróbki metalu w oparciu o dokumentację techniczną,
  • uruchamianie produkcji nowych wyrobów,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • dobór narzędzi i ustalanie parametrów obróbki,
  • wycena kosztów produkcji nowych wyrobów,
  • opracowywanie technologii wykonania elementów,
  • przygotowanie dokumentacji technologicznej.

Wymagania:

  • min. dwa lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku,
  • biegła znajomość programowania w programie Edgecam,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy,
  • stałe godziny oraz miejsce pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.