Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Handlowych

Nr ref. 193026/7692
Dla naszego klienta firmy świadczącej usługi w zakresie mechanicznego cięcia różnorodnych materiałów techniką laserową i wodną oraz obróbki skrawaniem, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Handlowych. Lokalizacja: Wrocław.
Wrocław (dolnośląskie), Wrocław (okolice) (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Amadeusz Bański
Konsultant

Opis stanowiska:

  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami,
  • przygotowanie ofert handlowych dla klientów,
  • poszukiwanie nowych klientów,
  • negocjowanie cen i terminów płatności,
  • współpraca z działami: produkcji, zakupów i logistyki,
  • budowanie dobrego wizerunku Firmy.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • orientacja na wynik,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy,
  • stałe godziny oraz miejsce pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.