Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Koordynator ds. Audytu Wewnętrznego

Nr ref. 193028/7688
Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm na rynku usług finansowych, notowanej na GPW, poszukujemy Koordynatora ds. Audytu Wewnętrznego, posiadającego certyfikat CIA lub inny w zakresie audytu.
pomorskie (pomorskie)
Lokalizacja
Bankowość i ubezpieczenia, Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Dominika Radziwonka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie rocznych planów audytu,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych w oparciu o plan audytu,
  • przygotowywanie dokumentacji audytowej,
  • organizacja pracy zespołu audytorów,
  • prowadzenie doraźnych działań sprawdzających na zlecenie zarządu,
  • monitorowanie zaleceń audytowych,
  • opracowywanie analizy ryzyka na potrzeby jednostki audytu wewnętrznego,
  • raportowanie w zakresie analiz i wyników z przeprowadzonego audytu oraz wyników podejmowanych działań do komitetu audytu i zarządu,
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań z działalności jednostki audytu wewnętrznego i ich prezentacja komitetowi audytu.

Wymagania:

  • certyfikat CIA lub inny w obszarze audytu,
  • doświadczenie na stanowisku audytora wewnętrznego lub w obszarze kontroli wewnętrznej,
  • umiejętność organizacji pracy oraz samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia.

Oferta obejmuje:

  • możliwość pracy hybrydowej,
  • elastyczne godziny – między 7:00 a 10:00,
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego.