Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Wycen

Nr ref. 192939/7617
Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Wycen.
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Weronika Deptuła
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowanie kosztorysów i cen ofert sprzedaży zgodnie z zakresem specyfikacji dostaw,
  • przygotowanie budżetów i list zakupowych,
  • budowanie bazy danych kosztów zamówień, analiza i aktualizacja kosztów oraz budowanie modeli kosztowych,
  • przygotowanie wyceny dla klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowana dziedzina techniczna lub administracja,
  • znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość zasad analizy cyfrowej,
  • angielski na poziomie B1/B2 mile widziany,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • odpowiedzialność i sumienność.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju.