Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Audytor Wewnętrzny Grupy

Nr ref. 192908/7587
Dla naszego Klienta, firmy usługowo handlowej z branży wyposażenia wnętrz poszukujemy kandydatów na stanowisko Audytora Wewnętrznego Grupy.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Audyt, Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Kinga Pasterz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za ocenę i poprawę procesów m.in. zarządzania ryzykiem i kontroli w Grupie,
  • wdrożenie funkcji audytu wewnętrznego w Grupie kapitałowej,
  • przygotowanie rocznych planów audytów,
  • przeprowadzanie procedur audytowych w Grupie oraz identyfikacja potencjalnych ryzyk,
  • analiza otoczenia, kluczowych obszarów biznesowych,
  • monitorowanie procesów, procedur i działań w Grupie wraz z rekomendacją zmian w ustalonym standardzie,
  • raportowanie w uzgodnionym standardzie do Komitetu Audytu,
  • doradztwo w zakresie wniosków po audytowych oraz w zakresie zmian procedur i procesów wewnętrznych,
  • przygotowywanie rocznego sprawozdania z działalności audytu wewnętrznego.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku audytora wewnętrznego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+),
  • samodzielne prowadzenie procesów audytowych,
  • doświadczenie w ocenie ryzyka,
  • doświadczenie w opisywaniu procesów w formie map, schematów i procedur oraz egzekwowanie ich przestrzegania,
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wdrażanie nowej komórki audytu wewnętrznego,
  • szeroki zakres benefitów,
  • dodatek urlopowy.