Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Nr ref. 192911/7586
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Inspektor Nadzoru Inwestorskiego.
Lublin (okolice) (lubelskie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • koordynacja i realizacja zadań z obszaru specjalności budowlanej, w tym opracowywanie niezbędnej dokumentacji rysunkowej, wykazu prac i wycen, tworzenie projektów inwestycyjnych oraz tworzenie zapotrzebowań zakupu,
  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego przy realizacji  zadań  z pozwoleniem na budowę lub bez,
  • sprawdzanie opracowywanej przez firmy zewnętrzne dokumentacji technicznej (w tym projektowej, powykonawczej i odbiorowej) w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych,
  • kontrola techniczna obiektów budowlanych (półroczna, roczna, pięcioletnia) wraz z przygotowywaniem protokołów i raportowaniem do PINB,
  • prowadzenie Książek Obiektów Budowlanych, w tym dokonywanie w nich stosownych wpisów zgodnie z Prawem Budowlanym.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (preferowane doświadczenie w przemyśle, firmach produkcyjnych),
  • wykształcenie wyższe: budownictwo,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń,
  • przynależność do właściwej Izby Budowlanej,
  • znajomość pakietu MS office, Autocad, programu do kosztorysowania (preferowany -  Norma),
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, odpowiedzialność, proaktywność,
  • umiejętność pracy pod presją,
  • umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • premię miesięczną/ roczną, bonusy świąteczne i wakacyjne,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia (pakiet medyczny),
  • dofinansowanie do aktywności fizycznej (Multisport),
  • paczki świąteczne, dofinansowanie kolonii wakacyjnych.