Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Technolog (R&D)

Nr ref. 192893/7585
Dla naszego klienta, międzynarodowej spółki produkcyjnej z branży chemii budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera Technologa.
Wrocław (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie i badanie nowych technologii procesów produkcyjnych,
  • tworzenie materiałów szkoleniowych z zakresu procesów,
  • pełnienie nadzoru nad procesem technologicznym i produkcyjnym,
  • samodzielne prowadzenie projektów z zakresu wdrażania nowych procesów,
  • opracowywanie nowych koncepcji dla projektów przemysłowych (end2end),
  • analiza dokumentacji przedprojektowej i testowej,
  • współpraca międzynarodowa przy nowych projektach,
  • ocena wykonywalności prowadzonych projektów,
  • wsparcie w obszarze procesów chemicznych,
  • prowadzenie testów i badań na próbkach i wyrobach gotowych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: chemia, inżynieria procesowa (technologia poliuretanów),
  • doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzonych projektów,
  • doświadczenie w zakresie compoundingu (ekstrudery),
  • znajomość narzędzi z zakresu PM (MPM, Project Card, A3 etc.),
  • umiejętnośc pracy zespołowej i indywidualnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego B1/B2,
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office i AutoCAD.

  • atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem wysokiej premii rocznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach projektów międzynarodowych,
  • pakiet benefitów (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, etc.),
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu wewnątrz grupy, bezpośrednia współpraca z Zarządem i Radą Nadzorczą,
  • praca w firmie o zasięgu globalnym o ugruntowanej pozycji na rynku.