Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Windykacji Prawnej

Nr ref. 192906/7582
Dla naszego Klienta, Grupy Kapitałowej z obszaru zarządzania należnościami, poszukujemy Kierownika Windykacji Prawnej z doświadczeniem w obsłudze spraw masowych.
małopolskie (małopolskie), mazowieckie (mazowieckie), pomorskie (pomorskie)
Lokalizacja
Obsługa klienta
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Dominika Radziwonka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kreowanie i nadzorowanie procesu postępowania sądowo - egzekucyjnego,
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem specjalistów postępowania sądowego,
  • wsparcie prawne i merytoryczne Dyrektora Pionu Operacji Prawnych.

Wymagania:

  • wykształcenie prawnicze,
  • praktyczna znajomość kodeksu postepowania cywilnego z zakresu postępowania sądowo-egzekucyjnego,
  • doświadczenie w obsłudze wierzytelności masowych (usługi finansowe, telekomy itp.),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomośc rynku komorniczego,
  • orientacja pro-biznesowa,
  • innowacyjność, pomysłowość.

Oferta obejmuje:

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7-10),
  • praca 100% zdalna lub hybrydowa,
  • prywanta opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na zycie.