Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Konstruktor

Nr ref. 192874/7548
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktora.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • projektowanie rozwiązań technicznych z zakresu systemów pakowania i paletyzacji jak również obsługi pras, obsługi wtryskarek oraz innych urządzeń opartych na robotach przemysłowych w oparciu o powierzoną specyfikację projektową Klienta,
  • przygotowanie layoutu stanowisk zrobotyzowanych z uwzględnieniem systemów transportowych,
  • koordynacja pracy zespołu inżynierów, nadzór nad realizacją technicznej części projektu zgodnie z założeniami projektowymi i uzgodnieniami z klientem,
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych do zapytań ofertowych do Dostawców, weryfikacja projektów pod kątem dual use,
  • projektowanie elementów/zespołów mechanicznych zgodnych ze specyfikacją opracowywanych rozwiązań,
  • udział w przeprowadzaniu testów opracowywanych rozwiązań technicznych. Testy aplikacji u Klienta (wsparcie w koncepcjach i realizacji).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, mechanika budowa maszyn, mechatronika),
  • 6 lat doświadczenia w pracy konstruktora mechanika związanej ze stanowiskami zrobotyzowanymi (chwytaki, ramy pod roboty, proste manipulatory, fixtury),
  • doświadczenie w pracy z systemami transportu towarów m.in. palety, kartony, worki oraz dobre rozumienie zasady działania robotów przemysłowych,
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Solidworks/Inventor, MS Office,
  • znajomość procesu wytwarzania elementów ze stali, stali nierdzewnej i innych materiałów konstrukcyjnych,
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn (Dyrektywa maszynowa),
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy.