Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Koordynator w Dziale Zapewnienia Jakości

Nr ref. 192864/7539
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora w Dziale Zapewnienia Jakości.
Kleszczów (łódzkie) (łódzkie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie poprawnego wdrożenia oraz udoskonalenia Systemu Zarzadzania Jakością oraz zasad GMP,
  • zarzadzanie 3 osobowym zespołem, budżetem działu, środkami oraz dostępnymi informacjami mając na celu wysoki poziom wydajności oraz racjonalizacji pracy,
  • uzyskanie celów dla działu wraz z planami osiągniecia tych celów zgodnie z określonymi wskaźnikami,
  • zapewnienie odpowiednio poziomu szkoleń zakładowych w obszarze SZJ, GMP,
  • zapewnienie organizacji przebiegu audytów wewnętrznych i zewnętrznych w tym audytów i wizyt klientów związanych z jakością oraz GMP,
  • zapewnienie właściwego nadzoru nad dostawcami w odniesieniu do jakości i spraw technologicznych,
  • zapewnienie właściwej informacji zwrotnej do klienta w sprawach związanych z jakością – również w obszarze reklamacji i skarg.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane Zarzadzanie Jakością,
  • znajomość standardów GMP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • otwarty umysł i kreatywność,
  • zaangażowanie i motywacja do wdrażania nowych rozwiązań,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność organizowania pracy własnej oraz delegowania zadań.

Oferta obejmuje:

  • prace w międzynarodowej firmie,
  • ciekawe projekty,
  • umowę o pracę.