Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Customer Service Specialist z językiem duńskim

Nr ref. 192854/7527
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Service Specialist z językiem duńskim.
dolnośląskie (dolnośląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Mateusz Pabjasz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wykonywanie działań windykacyjnych na zaległych fakturach, takich jak telefony, e-maile, listy monitujące i regularne kontaktowanie się z klientami w celu poznania szczegółów opóźnień w płatnościach,
  • analizowanie i badanie przyczyn zaległych sald poprzez współpracę z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • zarządzanie ryzykiem i ekspozycją poprzez blokowanie zleceń sprzedaży lub przeprowadzanie kontroli kredytowej kondycji finansowej klientów,
  • współpraca z działami wewnętrznymi w celu rozwiązywania zapytań klientów,
  • pomoc klientom w rozwiązywaniu sporów,
  • przygotowywanie danych, raportów i ciągłe poszukiwanie usprawnień procesów i wzrostu efektywności,
  • asystowanie przy zamykaniu okresu rozliczeniowego oraz wsparcie w zadaniach związanych z księgowością AR,
  • zapewnienie wsparcia podczas audytu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie finansów / rachunkowości / ekonomii,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności komunikacyjne w języku duńskim na poziomie B2-C2(poziom znajomości języka wpływa na wysokość premii do wynagrodzenia),
  • dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna do komunikacji wewnętrznej),
  • umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i negocjacyjne.

Oferta obejmuje:

  • praca w trybie hybrydowym,
  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobycia umiejętności, wiedzy i doświadczenia, wraz z wysoce poszukiwanymi na rynku specjalistami,
  • zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • zestaw pakietów socjalnych do wyboru.