Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Business Analyst (IT Systems)

Nr ref. 192833/7509
Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej spółki z branży logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Business Analyst.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Izabela Suchocka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • mapowanie i modelowanie procesów biznesowych poprzez: tworzenie diagramów BPMN i tabel decyzyjnych,
  • inicjowanie działań podnoszących jakość usług IT we współpracy ze wszystkimi zespołami MCUW-IT,
  • przeprowadzanie kontroli zgodności przebiegu procesów zgodnie z przygotowaną dokumentacją, wykrywanie niespójności i zbędnych działań,
  • kompletacja i aktualizacja dokumentacji, w szczególności: procedur ogólnych, procedur serwisowych, instrukcji użytkownika, dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w budowaniu procesów oraz w weryfikowaniu ich jakości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość praktyk ITIL,
  • komunikatywność,
  • kreatywność.

  • umowę o pracę na zastępstwo na okres około 18 miesięcy - z możliwością zatrudniena na stałe,
  • pracę w ambitnym zespole, wspierającym kreatywność i rozwój,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę lunchową, dofinansowanie do sportu i rekreacji, dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, ubezpieczenie grupowe na życie).