Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Kontraktu / Project Manager

Nr ref. 192805/7488
Dla naszego Klienta, firmy budowlanej specjalizującej się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie hal produkcyjnych, poszukujemy Dyrektora Technicznego.
Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie, kontrola i bieżący nadzór nad realizowanymi projektami, zarówno od strony technicznej jak i finansowej,
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych prac, zgodnie z dokumentacją techniczną i (BHP),
  • koordynacja współpracy z Inwestorami i podwykonawcami,
  • tworzenie i kontrolowanie budżetu projektów, optymalizacja kosztów,
  • stały nadzór nad poprawnością dyscypliny finansowej projektów i kontrolowanie budżetów kosztów pośrednich działu realizacji,
  • podejmowanie działań prowadzących do maksymalizacji rynku oraz zysku spółki,
  • nadzór nad prawidłową realizacją projektów w zakresie terminowości i zgodności realizacji poszczególnych projektów z harmonogramami,
  • wybór dostawców i podwykonawców, nadzór nad przygotowaniem umów,
  • zarządzanie podległym działem realizacji i montażu,
  • doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań architektonicznych i budowlanych,
  • udział w odbiorach (częściowych/ końcowych) robót z inspektorami nadzoru,
  • reprezentowanie Firmy w kontaktach biznesowych, prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na tożsamym stanowisku (Dyrektor techniczny / Project Manager) z doświadczeniem w realizacji hal produkcyjnych, magazynowych itp.,
  • wykształcenie wyższe (Budownictwo, Architektura),
  • uprawnienia budowlane - mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (2-3 razy w tygodniu),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • wysoka świadomość biznesowa,
  • samodzielność, niezależność.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
  • samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy interesujących projektach.