Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Nr ref. 192760/7471
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjno-usługowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. Planowania Produkcji. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Katowicach.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, niemiecki
Wymagany język
Jakub Sobieraj
Konsultant

Opis stanowiska:

  • długoterminowe planowanie produkcji na podstawie planów sprzedaży,
  • przygotowywanie analiz poziomu wykorzystania mocy produkcyjnych fabryki,
  • dostosowywanie poziomu wykorzystania mocy produkcyjnych fabryki dla potrzeb klientów,
  • kontrola zapotrzebowania na materiały wykorzystywane do produkcji,
  • współpraca z innymi działami związanymi z produkcją i łańcuchem dostaw,
  • nadzór nad zamówieniami i terminowymi dostawami materiałów,
  • kontrola i optymalizacja stanów magazynowych, procesu produkcji,
  • bezpośredni kontakt z klientami zagranicznymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – B2,
  • znajomość systemu klasy ERP z wyszczególnieniem SAPa, Power BI, MS Excel,
  • umiejętności analityczne, ustalania priorytetów i pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów - MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.