Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Controlling Manager

Nr ref. 192739/7445
Dla naszego klienta, firmy z branzy retail / ecommerce, poszukujemy kandydata na stanowisko Controlling Managera.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • współpraca z zarządem nad stworzeniem strategii finansowej firmy,
  • tworzenie budżetów oraz forecastów, analiza wykonania,
  • zarządzanie płynnością finansową, utrzymywanie bieżących relacji
    z bankami,
  • nadzór nad sprawozdawczością oraz raportowaniem wyników finansowych na GPW zgodnie z MSSF,
  • współpraca z audytorem podczas badania sprawozdań finansowych,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług księgowych spółek zależnych za granicą,
  • zarządzanie niewielkim zespołem kontrolerów finansowych,
  • przygotowywanie bieżących raportów na potrzeby zarządu oraz rady nadzorczej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku: jako Controlling Manager, Dyrektor Finansowy średniej wielkości spółki lub Manager w firmie audytorskiej,
  • umiejętność współpracy z biznesem i budowania długoterminowych relacji
    z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej oraz MSSF,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • kwalifikacje ACCA, CIMA lub Biegłego Rewidenta będą dużym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • ciekawe wyzwania, również w międzynarodowym środowisku.