Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Technical Sales Manager with German

Nr ref. 192711/7422
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, producenta urządzeń pomiarowych w procesach produkcyjnych, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Technical Sales Managera z językiem niemieckim.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Brańka, Paweł Kasperski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analiza i przygotowanie ofert technicznych i handlowych - nowoczesne technologie automatyki dla logistyki,
  • realizacja projektów modernizacji nowoczesnych technologii automatyki dla sektora logistycznego od strony urządzeń i oprogramowania,
  • identyfikacja i promocja możliwości modernizacji istniejących rozwiązań dla wag kolejowych i samochodowych,
  • wsparcie techniczne dla zespołów realizujących dany projekt,
  • regularne wizyty u Klientów na obszarze wskazanym jako miejsce pracy (obszar Polski oraz Niemiec),
  • raportowanie na potrzeby zarządu i koncernu.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe - wydział mechatroniki lub automatyki (lub pokrewne),
  • doświadczenie sprzedażowe - min. 1 rok branży technicznej,
  • biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego zarówno w mowie,
    jak i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość obsługi sytemu SAP.

Oferta obejmuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjna stała miesięczna pensja oraz premia roczna (do 20% rocznego wynagrodzenia),
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • różnorodność podejmowanych zadań ze względu na szeroką gamę produktów
    i zróżnicowanie procesów produkcyjnych naszych Klientów,
  • możliwość częstych kontaktów z zagranicznymi (Europa) oddziałami firmy,
  • komfortowe auto służbowe, również do użytku prywatnego oraz prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie,
  • szkolenia tematyczne.