Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Strategic Buyer

Nr ref. 192705/7407
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Strategic Buyer
Łódź (łódzkie), Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
Lokalizacja
Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie i realizacja inicjatyw oszczędnościowych oraz optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw,
  • rozwój i negocjacje warunków współpracy z dostawcami,
  • zarządzanie kategorią C-Parts oraz opakowania,
  • realizacja procesu kwalifikacji dostawców we współpracy z działem jakości,
  • udział w procesie oceny dostawców, audytów u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców (lokalne i regionalne),
  • przygotowywanie i zatwierdzanie (we współpracy z innymi działami lub funkcjami wsparcia w razie potrzeby) końcowych  wersji umów z dostawcami i usługodawcami do podpisu zgodnie z reprezentacja spółki,
  • współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw, gospodarki magazynowej i produkcji,
  • zabezpieczanie mocy produkcyjnych u dostawców oraz sporządzanie, przesyłanie prognoz długoterminowych, monitorowanie sytuacji rynkowej oraz śledzenie trendów na rynku surowcowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (koniecznie w firmie produkcyjnej),
  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych bezpośrednich (direct materials, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kategorią C-Parts oraz opakowania),
  • znajomość koncepcji VMI,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość narzędzi stosowanych w obszarze zarzadzania łańcuchem dostaw,
  • biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, SAP,
  • znajomość rynku dostawców,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy.