Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Handlowy, Branża Techniczna

Nr ref. 192599/7310
Dla naszego klienta, miedzynarodowej firmy specjalizujacej się w realizacji dużych projektów inwestycyjnych, poszukujemy Dyrektora Handlowego.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Paweł Kasperski, Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kreowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej w regionie CEE,
  • odpowiedzialność za utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy,
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz obsługi klienta,
  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu sprzedażowego,
  • współpraca z działem wykonania inwestycji.

Wymagania:

  • minimum 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • znajomość specyfiki kanału sprzedaży B2B,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, interpersonalne oraz zarządzania zespołem i projektami,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podróży służbowych do 30%.

Oferta obejmuje:

  • elastyczną formę zatrudnienia: B2B lub UoP,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • międzynarodowe środowisko pracy.