Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr ref. 192577/7297
Dla naszego klienta, firmy dostarczającej rozwiązania solarne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Justyna Pudełko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • przygotowywanie i obsługa dokumentacji związanej z delegowaniem pracowników za granicę,
  • występowanie o certyfikaty A1 i EKUZ,
  • prowadzenie postępowań legalizacyjnych we współpracy z kancelarią prawną,
  • naliczanie wynagrodzeń pracowników (nadgodziny, premie, zasiłki, potrącenia),
  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, przygotowanie danych do GUS,
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dla Zarządu,
  • przygotowywanie i opiniowanie wewnętrznych dokumentów tj. regulaminów, procedur, zarządzeń, itp..

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej,
  • doświadczenie w zakresie delegowania do pracy za granicę, zatrudniania obcokrajowców w Polsce,
  • dobra znajomość języka angielskiego (język francuskim będzie dodatkowym atutem),
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność, skrupulatność, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • znajomość programów Płatnik, PUE, Comarch Optima.

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem: podstawa i system premiowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość rozwoju zawodowego.