Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

International Business Development Project Manager

Nr ref. 192578/7296
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko International Business Development Project Managera.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Zarządzanie projektami
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie projektów związanymi z rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, współtworzenie strategii rozwoju nowych rynków,
  • organizacja kwestii formalnych z rejestracją spółek za granicą, organizacja biura, magazynu itp.,
  • zadania związane z budowaniem lokalnych zespołów, rekrutacja, wdrażanie kluczowych nowych pracowników,
  • współpraca z działem sprzedaży, marketingu, rozwoju produktu, logistyki oraz finansów,
  • monitorowanie wykonania założonych planów oraz KPIs,
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi,
  • analiza poszczególnych rynków pod kątem ich potencjału oraz specyfiki.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w tworzeniu struktur i zarządzania zespołem na rynkach zagranicznych,
  • gotowość do ekstensywnych podróży służbowych na terenie Europy Zachodniej,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne, syntezy oraz strategicznego myślenia,
  • umiejętości negocjacyjne oraz zarządzania projektami,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pakiet śwaidczeń socjalnych,
  • pełne wyzwań międzynarodowe środowisko pracy.