Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Internal Controls Expert

Nr ref. 192566/7291
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko Internal Controls Expert. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu.
Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Kinga Pasterz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za przeprowadzanie testowania kontroli wewnętrznych w obszarze księgowym Grupy,
  • proponowanie nowych rozwiązań, polepszających jakość obszaru Kontroli Wewnętrznych,
  • proponowanie rekomendacji i monitorowanie wdrażania ich,
  • udzielanie merytorycznego wsparcia przy projektowaniu i realizacji kontroli,
  • raportowanie wyników kontroli oraz przeprowadzonych testów,
  • przeprowadzanie zadań i analiz ad hoc,
  • bieżąca współpraca z Działem Sprawozdawczości oraz z Działami Centrum Usług Wspólnych dla Biznesu,
  • współpraca z audytorem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w finansach ( preferowane doświadczenie w BIG4),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, kontroling),
  • wiedza z zakresu rachunkowości, kontroli wewnętrznej i zarządzania ryzykiem,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz MSSF,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Polskiej grupie handlowej,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju kariery i kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku pracy.