Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Nr ref. 191726/7221
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Specjalisty ds. zakupów/zaopatrzenia.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Wsparcie biura i biznesu, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Asystent, Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Pocałujko
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analiza zapotrzebowania materiałowego (danych historycznych, bieżących stanów magazynowych, forecastów),
  • obsługa zamówień oraz ewentualnych reklamacji,
  • planowanie zakupów i wysyłek do klientów,
  • monitorowanie dostępności towaru oraz szacowanie czasu dostawy,
  • współpraca z wewnętrznymi działami: Finansowym, Logistyki, Obsługi klienta,
  • dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami/planowaniem,
  • znajomość dowolnego programu ERP,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • mile widziane doświadczenie w branży chemicznej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, wysokie zdolności analityczne oraz interpersonalne.

Oferta obejmuje:

  • umowa o pracę,
  • premia roczna,
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w ramach licznych szkoleń.