Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Operacyjny

Nr ref. 192497/7219
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownika Operacyjny
Radom (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych zakładu w celu zrealizowania harmonogramu produkcji poprzez zapewnienie efektywnego wykorzystania parku maszynowego oraz zasobów ludzkich,
  • zapewnienie przestrzegania systemów jakości w podległym dziale w celu utrzymania wysokich standardów produkcyjnych,
  • zapewnienie odpowiednich warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP w celu zmniejszenia liczby urazów poprzez eliminacje zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • planowanie poziomu zatrudnienia, dbanie o rozwój oraz motywację zespołu tak, aby maksymalizować efektywność struktury organizacyjnej zakładu,
  • przygotowanie propozycji projektów inwestycyjnych na poziomie produkcyjnym, prowadzenie grup projektowych oraz nadzorowanie wdrażań zaakceptowanych projektów w celu zapewnienia ich realizacji zgodnie z uzgodnionymi planami,
  • opracowanie budżetu działu produkcji w celu utrzymania niskich kosztów wytwarzania,
  • kreowanie nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i wykorzystania posiadanych zasobów,
  • wsparcie w zakresie wdrożeń nowych rozwiązań produkcyjnych w celu uniknięcia błędów technologicznych.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika produkcji/Plant Managera w branży FMCG,
  • min. 6 lat doświadczenia w obszarze produkcyjnym,
  • wykształcenie min. wyższe techniczne,
  • znajomość technik planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych (Lean),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2,
  • decyzyjność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • umowa o pracę,
  • samochód slużbowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • paczki świąteczne.