Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

SSC Recruiter - Projekt Czasowy

Nr ref. 192355/7216
Dla naszego Klienta - rozwijającego się Shared Service Center globalnej organizacji produkcyjnej, poszukujemy Rekruterów i Freelancerów otwartych na 6-miesięczny, zdalny projekt.
Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie), Wrocław (dolnośląskie), Gdańsk (pomorskie), Poznań (wielkopolskie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Piotr Falfus
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja procesów rekrutacyjnych (end to end) zgodnie z wewnętrznymi procedurami i celami Klienta,
  • pozyskiwanie pasywnych Kandydatów metodami 'Direct Search',
  • przeprowadzanie wstępnej selekcji oraz promocja Kandydatów u klienta wewnętrznego,
  • uczestnictwo w procesie on-boardingu,
  • uczestnictwo w planowaniu i realizacji akcji promujących wizerunek pracodawcy,
  • rekrutacja w jednej z wymienionych specjalizacji: accounting, IT, customer operations.

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w rekrutacji (po stronie agencji rekrutacyjnej lub biznesu),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1),
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość podstawowych metod sourcingu Kandydatów (boolean search, LinkedIn, specjalistyczne jobboardy itd.),
  • dobra organizacja pracy oraz skuteczne zarządzanie czasem,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (opieka zdrowotna, pakiet multikafeteria),
  • duża różnorodoność obsługiwanych projektów,
  • dowolność w wyborze formy zatrudnienia,
  • możliwość pracy zdalnej.