Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Junior Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Nr ref. 190324/7197
Dla jednego z naszych Klientów - dużej, międzynarodowej organizacji - poszukujemy osoby na stanowisko Junior Konsultanta ds. wsparcia technicznego dla użytkowników systemu sprzedażowego IQOSa.
Warszawa (mazowieckie), mazowieckie (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology, Obsługa klienta, Usługi doradcze
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Agnieszka Dąbrowska-Antoniuk, Piotr Falfus
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie użytkowników w codziennej obsłudze dedykowanych systemów sprzedażowych, np.: dodawanie nowych użytkowników do systemu, nadawanie dostępów do kont, integrowanie danych pomiędzy systemami etc.,
  • reagowanie i wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych, np.: pomoc w logowaniu, wprowadzanie zmian w danych użytkownika, resetowanie haseł, odzyskiwanie danych etc.,
  • przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń od użytkowników drogą mailową i telefoniczną,
  • kontakt z innymi działami w firmie podczas implementacji nowych narzędzi i systemów,
  • bieżące operacyjne raportowanie,
  • udział w dodatkowych projektach i wdrożeniach systemowych.

Wymagania:

  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze IT/dziale wsparcia technicznego,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • sumienność.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki atrakcyjnym projektom wewnętrznym,
  • dostęp do platformy myBenefit,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość pracy zdalnej.