Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Managing Sales Director (Telecom)

Nr ref. 192307/7044
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Executive
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za opracowanie oraz realizację strategii sprzedażowej firmy na rynku CEE,
  • realizowanie budżetu sprzedażowego, odpowiedzialność za P&L i rentowność spółki,
  • monitorowanie i analizowanie wyników działania firmy, proponowanie i wdrażanie rozwiązań,
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy,
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem: rekrutacja, motywowanie, ocena,
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku Dyrektora Handlowego lub Zarządzającego w firmie z branży telekomunikacyjnej,
  • wiedza nt. najnowszych trendów dotyczących produktów, usług oraz technologii w branży telekomunikacyjnej,
  • wyższe wykształcenie, mile widziane studia MBA,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacji,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i biznesowa,
  • doświadczenie w wyznaczaniu i realizacji długoterminowej strategii rozwoju firmy.

Oferta obejmuje:

  • realny wpływ na strategię rozwoju przedsiębiorstwa,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy,
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy.