Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Senior Key Account Manager

Nr ref. 192275/7036
Dla naszego klienta, lidera w branży produkcji wyrobów dedykowanych pojazdom z obszaru transportu publicznego, poszukuję Senior Key Account Managera.
Wrocław (dolnośląskie), Poznań (wielkopolskie), Rawicz (wielkopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Amadeusz Bański, Paweł Kasperski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami w celu budowania wartości i marki firmy,
  • zrozumienie rynku kolejowego i zapewnienie planu działania w oparciu o strategię i cele firmy,
  • zrozumienie wymagań klientów i proaktywne podejście do spełniania oczekiwań klientów,
  • komunikowanie się z klientem w sposób, który rozwija zaufanie i buduje silne relacje,
  • identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych poprawiających wyniki biznesowe,
  • budowanie relacji z potencjalnymi klientami w celu zapewnienia przyszłego sukcesu,
  • negocjowanie warunków sprzedaży i umów handlowych,
  • współpraca przy tworzeniu strategicznych i szczegółowych biznesplanów,
  • reprezentacja firmy,
  • współpraca z działem technicznym, sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem projektami,
  • rozwijanie procesu komunikacji z klientami.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • minimum 10 lat doświadczenia w aktywnej sprzedaży w sektorze kolejowym i/lub motoryzacyjnym,
  • zrozumienie branży europejskiego rynku kolejowego i/lub motoryzacyjnego,
  • znajomość trendów rynkowych i umiejętność tworzenia okazji biznesowych,
  • umiejętność negocjowania pod presją i radzenia sobie w skomplikowanych sytuacjach z klientami,
  • znajomość działań konkurencji, trendów branżowych i nowych rynków,
  • promowanie wizji i wartości zachęcających do pracy zespołowej i orientacji na klienta,
  • silne kompetencje negocjacyjne i sprzedażowe,
  • silne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność kierowania zespołami interdyscyplinarnymi,
  • chęć do wyjazdów służbowych.

  • umowa o pracę z wysokim wynagrodzeniem podstawowym + premie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, PPE, dodatek wakacyjny),
  • wszystkie niezbędne narzędzia robocze.