Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Customer Experience Specialist

Nr ref. 192296/7033
Do obsługi jednego z naszych kluczowych Klientów - dużej, międzynarodowej organizacji - poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Experience Specialist.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Marketing
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Aleksandra Prokop
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analizowanie narzędzi NPS w poszukiwaniu błędów w procesach oraz opracowywanie optymalizacji dążących do podnoszenia współczynników zadowolenia Klientów,
  • wsparcie we wdrażaniu nowych projektów, projektowanie ich optymalnego przebiegu, tworzenie ścieżek ’to be’,
  • pełnienie funkcji eksperta w zakresie metodologii FastForward oraz uczestniczenie w projektach wykorzystujących tę metodologię,
  • odpowiedzialność za przygotowywanie planów komunikacji oraz merytoryczne i operacyjne wsparcie w ich wdrażaniu,
  • wsparcie w zakresie tworzenia i wdrażania komunikacji do Konsumentów.

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • doświadczenie w pracy w Agile i znajomość Design Thinking,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2),
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie,
  • proaktywność i chęć rozwoju.

Oferta obejmuje:

  • dowolna forma współpracy,
  • możliwości rozwoju w ramach wewnętrznych projektów,
  • pakiet benefitów,
  • biuro w dogodnej lokalizacji (praca zdalna w czasie pandemii).