Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Chief Financial Officer

Nr ref. 191718/7031
Dla naszego Klienta, grupy kapitałowej o międzynarodowym zasięgu o profilu handlowym, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Finansowego w randze Członka Zarządu.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kształtowanie i realizacja polityki finansowej grupy kapitałowej,
  • przygotowanie budżetu, kontrola ich realizacji, analiza odchyleń,
  • nadzór właścicielski nad spółkami w ramach grupy kapitałowej,
  • kontrolowanie wszystkich transakcji finansowych spółki; nadzór nad terminowością i poprawnością w zakresie obowiązków podatkowych i prawnych,
  • optymalizacja poziomu kapitału obrotowego firmy,
  • stałe zarządzanie płynnością finansową, analizowanie przepływów pieniężnych, cash flow,
  • pozyskiwania finansowania, współpraca z bankami i instytucjami finansowymi,
  • dbałość o bezpieczeństwo finansowe i rentowność kluczowych projektów firmy,
  • aktywny udział w procesach inwestycyjnych oraz pomiar ich efektywności,
  • dostarczanie analiz niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych,
  • zarządzanie relacjami z instytucjami zewnętrznymi, audytorem, bankami.

Wymagania:

  • minimum 8 lat doświadczenia w finansach, w tym minimum 2 lata na stanowisku Dyrektora Finansowego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonała znajomość zasad kontrolingu, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • gruntowna wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania finansami,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne,
  • umiejętność efektywnego działania pod presją czasu i wyniku,
  • zdolność do samodzielnego podejmowania kluczowych decyzji.

Oferta obejmuje:

  • pracę pełną wyzwań w dużej międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.