Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Compensation & Benefits Manager

Nr ref. 192287/7022
Dla naszego klienta, firmy o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Compensation & Benefits Manager.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie i aktualizacja systemów wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych,
  • współpraca z dostawcą usług outsourcingu płacowego,
  • analiza wynagrodzeń w oparciu o dane wewnętrzne oraz rynkowe,
  • współpraca z dostawcami raportów płacowych, analizowanie danych z raportów, mapowanie stanowisk,
  • koordynacja procesu kaskadowania i rozliczania celów premiowych dla kadry kierowniczej,
  • współpraca przy przygotowaniu budżetów wynagrodzeń, monitoring odchyleń,
  • tworzenie i rozwój narzędzi w zakresie kontrolingu HR,
  • koordynuje procesu tworzenia opisów stanowisk oraz struktury organizacyjnej.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w międzynarodowej organizacji,
  • doświadczenie we wdrażaniu zmian w systemach premiowych i w monitorowaniu systemów premiowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne, komunikacyjne oraz zarządzania projektami.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • dużą samodzielność w działaniu.