Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Head of M&A

Nr ref. 192172/6915
Dla naszego klienta, dużej Polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Head of M&A. Siedziba firmy mieści się na południe od Warszawy.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Paweł Basista
Konsultant

Opis stanowiska:

  • praca nad kompleksową realizacją i przygotowaniem transakcji w Polsce i za granicą,
  • przygotowywanie strategii działania i analizy celów w obszarze M&A,
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem w zakresie poszukiwania i analizy pomysłów i inicjatyw biznesowych,
  • koordynacja codziennych czynności na każdym etapie procesu transakcyjnego,
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi doradcami (butiki inwestycyjne, dostawcy usługi due diligence, kancelarie prawne),
  • udział w projektach pozyskiwania finansowania, rozmowy z instytucjami finansującymi (m.in. fundusze private equity, banki),
  • przygotowywanie analiz i wydawanie rekomendacji,
  • rozwój modeli analitycznych do pomiaru wykonania inwestycji i tolerancji ryzyka.

Wymagania:

  • min. 8 lat doświadczenia związanego z realizacją projektów M&A,
  • mile widziane doświadczenie w projektach typu post-merger integration,
  • zaawansowana znajomość MS Excel i wysoko rozwinięte kompetencje analityczne,
  • mile widziane doświadczenie z rynków: Hiszpania, Włochy oraz USA,
  • gotowość do podróży służbowych w ramach projektów do 40%.
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pakiet benefitów wraz z systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kompetencji w firmie produkcyjnej,
  • dynamiczne środowisko rozwoju zawodowego w ramach firmy.