Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Acquisition Manager

Nr ref. 192166/6903
Naszym klientem jest firma deweloperska, działająca w segmencie projektów biurowych oraz mieszkaniowych, dla której poszukujemy osoby na stanowisko Acqusition Manager.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Rafał Żukowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie gruntów pod inwestycje firmy (biurowce, projekty mieszkaniowe),
  • analiza otoczenia rynkowego danej inwestycji / nieruchomości,
  • współpraca z pośrednikami i budowanie bazy kontaktów,
  • identyfikacja potencjalnych ryzyk związanych z zakupem danej nieruchomości,
  • negocjowanie warunków umowy kupna danej nieruchomości,
  • udział w procesie due diligence,
  • doradztwo odnośnie polityki budowania banku ziemi,
  • sporządzanie analiz i raportów z prowadzonych działań,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w aktywnym pozyskiwaniu gruntów w Warszawie, poparte sukcesami w postaci zawartych umów kupna wyszukanych gruntów,
  • doświadczenie we współpracy z organami administracji publicznej w Warszawie,
  • znajomość prawa budowlanego oraz zasad gospodarki przestrzennej,
  • umiejętność całościowego spojrzenia na inwestycję w celu maksymalizacji zysków z zakupu gruntu,
  • umiejętności analityczne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania relacji,
  • samodyscyplina i zadaniowe podejście,
  • silna orientacja na cel,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

  • stałe zatrudnienie, umowę o pracę lub współpracę na zadzie działalności gospodarczej,
  • opiekę medyczną, Kartę MultiSport.